Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie
#31
Do LGBT komunity občas zajdu na pokec s trans lidmi, to je vše. Nejsem nějaký registrovaný člen nebo tak něco. A chápu, že te štvou dotace, ale myslím, že jsi moc upjatý proti LGBT komunitě. Nesere te třeba vládni plýtvání penězi? Nebo myslíš, že LGBT komunita je jediná organizace, která čerpá dotační prostředky? Co třeba korupce politiků? Ta ti nevadí? Nebo že je všechno drahé.

Ono by to asi chtělo, aby někdo udělal rozhovor s tebou, viď? Můžu se do toho pustit?

Odpovědět
#32
(07. 08. 2024, 12:10:22)Sosna Napsal(a): Do LGBT komunity občas zajdu na pokec s trans lidmi, to je vše. Nejsem nějaký registrovaný člen nebo tak něco. A chápu, že te štvou dotace, ale myslím, že jsi moc upjatý proti LGBT komunitě. Nesere te třeba vládni plýtvání penězi? Nebo myslíš, že LGBT komunita je jediná organizace, která čerpá dotační prostředky? Co třeba korupce politiků? Ta ti nevadí? Nebo že je všechno drahé.

Ono by to asi chtělo, aby někdo udělal rozhovor s tebou, viď? Můžu se do toho pustit?

Já se v politice angažuju, takže jenom nenadávám v hospodě, a pak jdu volit gaunera kterého neznám. Ale to je hodně složité téma a nemá s asexualitou nic společného... 
To ti tvoji kámoši spojují sex s politikou, a tam vidím obrovské problémy. A navíc jsou díky různým neziskovkám přisátí na cecku kudy tečou peníze z daní lidí který ta jejich aktivita je docela vzdálená. Naše strana chce veškeré financování politickým neziskovkám podrobit podrobnému přezkoumání, účinným kontrolám, a zrušit jim financování z daní poctivých pracujících. Ať si peníze na svoji činnost vyděláte sami. To najednou bude peněz pro potřebné... :)
Kdyby nebylo dotací, nebyla by ani ta vaše aktivistická organizace. Vím o to dost, byl jsem například mezi lidmi, co ty tvé soudruhy dostávali z Kliniky.
A tam tekly fakt velký prachy, za to vypisování fiktivních a absolutně nesmyslných programů. Statisíce na kurzy háčkování pro bezdomovce, učení se romštiny, nebo mongolského folkloru. Kurzy na které nikdo nechodil, a my je platili. 
A toho by bylo...

A rozhovor se mnou? No, já jsem trošku angažovaný v politice, mám i jakousi funkci,  a tam existují jistá stranická pravidla a další zásady. 
...pokud by to bylo o kumštu,  to snad i jo... Takových rozhovorů jsem několik udělal, a někdy i ,,hustčích" :) ... Ale každopádně, protože znám překotnost tvých myšlenek, bych musel nejdříve znát otázky, aby to bylo konzistentní a ne jen trapně útočné, a já se pak jenom vysmíval vaší neobolševické ideologii a desítkám ubrečených fluidních pohlaví.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#33
A jak se jmenuje ta politická strana, v níž jsi? Jakou funkci tam zastáváš?

Tak to případně oslovím někoho, kdo není tak útočný jako ty. Proč by mé otázky měly být útočné? Když někdo dělá rozhovor, má to být v rámci novinářské etiky, v souladu s novinářským kodexem. Já otázky pokládám slušně a i mí respondenti odpovídají slušně. Otázky předem nedávám (což ale neznamená, že to nemohu případně udělat, ale zatím to nebylo potřeba), ale jsem dost benevolentní, co se týká autorizace.

Odpovědět
#34
(07. 08. 2024, 14:37:08)Sosna Napsal(a): A jak se jmenuje ta politická strana, v níž jsi? Jakou funkci tam zastáváš?

Tak to případně oslovím někoho, kdo není tak útočný jako ty. Proč by mé otázky měly být útočné? Když někdo dělá rozhovor, má to být v rámci novinářské etiky, v souladu s novinářským kodexem. Já otázky pokládám slušně a i mí respondenti odpovídají slušně. Otázky předem nedávám (což ale neznamená, že to nemohu případně udělat, ale zatím to nebylo potřeba), ale jsem dost benevolentní, co se týká autorizace.

Jsem člen parlamentní strany, a místopředseda jedné části Prahy. Fakt nemíním, tady na fóru, zveřejňovat tyhle osobní detaily. 
Já už mám za sebou tak tucet různých rozhovorů, většinou kvůli mé práci... takže myslím že mám o dost větší zkušenost než ty. Vyptávali se mě chytří lidé, avšak i idioti a prolhanci, co pak v článcích přizpůsobovali fakta podle představ chlebodárců... A nejsem si tedy jistý kam tě zařadit, protože lidi z LGBTQ nepovažuji za nestranné, spíš za zmrdečky a vymyté hlavy. 

A to že jsi ,,dost benevolentní" co se týče autorizace, znamená co?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#35
Hele, Sosno, ten tvůj stoprocentní asexuál, kterým se tu neustále oháníš, nejsi rozhodně ty, jak o sobě prohlašuješ. Stoprocentní asexuál sex vůbec nechápe, nepřemýšlí o něm, nemluví o něm, nerozebírá ho donekonečna v diskusích, právě naopak u takových diskusí spolehlivě usne. Tohle téma vůbec nemá v jeho hlavě jakýkoliv prostor.
Odpovědět
#36
Adevr: Nechápu, proč s tím děláš tajnosti – tvé civilní jméno beztak lze bez problému zjistit, takže predpokládám, že i tvé politické zařazení... Jak říkám: jsem věrný novinářským zásadám, odpovědi neohybam a pred zveřejněním články posílám respondentům k oponenturam. Dávám k autorizaci i články, u nichž není nutná. Prijde mi to fér. Jinak, jak už jsem psal, v LGBT komunitě se nijak aktivisticky neangažuji, pouze se s těmi lidmi bavím o tranzici. Žádné dotace nečerpam. 😛

Marteza: Bez komentáře.

Odpovědět
#37
To sosna

Pokud má někdo potřebu si o mně cokoli zjišťovat, tak ať to udělá. Možnost má, pár lidí mne už takhle kontaktovalo. Ale bacha, peníze nepujčuju a debily tluču....

Já zde mám, tak jako prakticky každý, svůj nick, a pod ním vystupuju. Kdybych měl potřebu tady veřejně vyplňovat dotazník o svém soukromí, tak to udělám, ale tu potřebu fakt nemám. Ty, kupříkladu, také ne, vždyť na svém profilu nemáš ani fotku, tak proč moralizuješ?
Nebo se stydíš?

A ohledně té lgbtq partičky, kde se pohybuješ... tak je to o tom, že s kým se paktuješ toho názory ti jsou , většinou blízké a přebíráš je.
Navíc, tihla soudruzi a aktivisté jsou k jiným názorům, než je jejich doktrína, zcela netolerantní, takže pokud bys mluvila, nebo tedy mluvil, jinak, už by bys jejich pohostinství, financovaného z dotací, užívat nemohla...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#38
Ano, já se stydím mít zde fotku. Ty jich tu máš ale spoustu a všichni zde víme, čím se živíš, kdo chce, info si najde. Ale to je jedno, samozřejmě je to tvoje věc, co chceš o sobě sdílet a co si lidé mají dohledat sami.

Neposoudím, zda je pravda to, co píšeš. Já jsem se s žádnými takovými lidmi, co by někomu něco vnucovali nebo nerespektovali jeho postoj, v trans komunitě nesetkal. Daniel Black je jiné kafe, ale naštěstí jsem se s ním osobně nesetkal. Nicméně pokud by to mělo být tak, jak píšeš, tak už by ses musel dávno „nakazit“ heterosexualitou. Většina lidí, s nimiž interaguješ, jsou heterosexuálové, tak proč jsi ještě stále ace? Takže ty máš očividně nějakou zlou zkušenost, ale to přece neznamená, že je to dogma. Vše je o lidech a v každém lidském společenství může být někdo nepříjemný a tak. Ale házet všechny do jednoho pytle...

Odpovědět
#39
To sosna

Ano, jako krásný člověk mám přímo povinnost podělit se s jinými lidmi a svoji luznou spanilost. To je málem povinnost nás hezkých, vnášet krásu a světla do míst, kde se občas vyskytne pošmourno.
Možná proto byste vy, upocení, levičáčtí lgbtq aktivisté chtěli abych vstoupil mezi vaše lepkavé, falešné temno a hnusno, připomínající místa, kudy opouští těla natrávená potrava.

Ohledně toho, jak by tě vnímali, kdybys nepoužívala jejich rétoriku, tak to zkus.. A vsadím se, že se setkáš s obrovskou nelibostí. Protože to nejsou kamarádi, ale politická organizace, sosajicí dotace. Ti jakékoli zpochybňování nestrpí.

A s tím souvisí i ta tvá pochybená teorie o tom , že pokud se stýkám s lidmi co běžně provozují sex, měl bych se stát také jednim z nich. Ale přesně proto , že jsou to kamarádi a přátelé, prověření časem a zážiky, mohu s nimi být sám sebou. Máme dokonce i odlišné ty politické názory a je to mezi náma pořád v pohodě..

To ti tvoji nový ,,kámoši" jsou však skupina s politickým pozadím, lgbtq dogmaty a levicovou ideologií, a pokud nepřistoupíš na jejich rétoriku, mluvíš jinak než je jejich vyznáni, treba zpochybníš pětasedmdesáté pohlaví, budeš se obávat zločinnosti migrantů z afriky... tak budeš persona non grata.
Pokud jsi tak naivní, tak to, kámo, zkus.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4775 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5424 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 6047 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex