Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#68
nejsem odborník na incesty.. a nemůžu odkázat k žádný relevantní literatuře (takže mě berte s rezervou).. ale jsem spíš zastáncem toho, že "nutnost zachování zdravého lidského rodu" prostě není to, co zabraňuje sestrám spát se svými bratry... atd. jeden psycholog mě přesvědčoval, že incestních vztahů je mnohem víc než si myslíme (on ty odborný zdroje na rozdíl ode mě měl)..nejčastěji sestra plus bratr... syn plus matka... akorát, že incest je naše největší společenský tabu, takže se toho člověk moc nedozví. Kdo by o něčem takovém chtěl otevřeně mluvit?. Jaké děti se rodí z incestních vztahů.. to by mě zajímalo.. ale předpokládám, že jsou to úplně normální zdravé děti...:))) ehm.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 23. 07. 2013, 08:54:10
RE: Částečně asexuální pedofil - od narcisse - 24. 07. 2013, 18:49:07
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 12:21:31
RE: Částečně asexuální pedofil - od Jakub - 27. 07. 2013, 13:53:09
RE: Částečně asexuální pedofil - od jan-diskusni-forum-icka - 12. 08. 2013, 14:02:22

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex