Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak trochu zpověď a žádost o radu..
#4
Moc děkuji za odpovědi a podporu :)
Abych řekla pravdu, většinu času jsem v pohodě s tím, že jsem sama a vlastně mi to tak i vyhovuje...že mám čas pro sebe, svoje koníčky a zájmy, nemusím se nikomu přizpůsobovat, nikomu se podřizovat... Ale pak také občas přichází momenty, kdy se cítím osaměle a začnu tak trochu panikařit a přemýšlet, jaké by to bylo, kdybych nikdy nenašla toho jednoho člověka, se kterým bych chtěla sdílet život.
Je to přesně tak jak říkáte, pro mě je platonická láska tím ideálním (a pro mě asi také jediným možným) druhem lásky a mám velký problém s tím, jak ji odlišit od blízkého přátelství. Předpokládám ale, že na tom ve skutečnosti nezáleží. Prožít život s velmi dobrým přítelem po boku, se asi "normálním" lidem může zdát málo, ale pro mě je to skvělá představa.
Jsem ráda, že jsem si konečně přiznala, po čem v téhle oblasti toužím a díky tomu můžu začít hledat takového člověka, který bude chtít to samé.. A to je velká úleva :)
Takže ještě jednou moc děkuji!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Tak trochu zpověď a žádost o radu.. - od Te-diskusni-forum-rra - 23. 05. 2017, 22:05:48

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zpověď - moje vnímání sexuality Li-diskusni-forum-šaj 0 3528 21. 08. 2020, 10:42:44
Poslední příspěvek: Li-diskusni-forum-šaj
Asexual Další zpověď nováčka Ail-diskusni-forum-úren 5 12095 27. 07. 2018, 10:58:19
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Tak trochu jiný pohled na partnerský vztah... Julia L-diskusni-forum-avender 25 77181 27. 11. 2017, 07:30:54
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Sad Tak trochu zoufalství jjanyska 1 5834 04. 05. 2017, 00:49:34
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Tak trochu o obrazu asexuality v próze Ru-diskusni-forum-na 34 66866 03. 01. 2017, 20:32:22
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex