Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
caukyy
#1
takze cauky lidickovee ^^
trochu se tu predstavim, at vite, kdo sem vlastne prisel haha :D.
rikejte mi Lexi, je mi 18 let a ze jsem asexual jsem vedela tak nejak od vzdycky. nikdy mi lide nepripadali pritazlivi, nepredstavovala jsem si zadne libacky apod. 
kdyz jsem mela prvni vztah, partner me casto chtel libat, coz mi bylo silne neprijemny a casto jsem ucukla. kdyz me chytal za ruku, snesla jsem to, ale rozhodne to nebylo neco, co by mi bylo nejak zvlast komfortni. obcasne obejmuti je v pohode, ale vic fyzickeho kontaktu ve me tak nejak prirozene vzbuzuje odpor. mela jsem ho ale opravdu rada, jen jsem nechtela ten fyzicky styk..kdyz prislo na to, ze bychom spolu spali, nechtela jsem a on mi rekl: "tak zavri oci, ja budu rychlej". v ten moment se to ve me zlomilo, rozesla jsem se s nim a i kdyz me jeho jednani zabolelo, nenechala bych uz nikdy nikoho se mnou takhle jednat. 
zamilovat se dokazu, dokazu catchnout feelings bez ohledu na gender cloveka a byt s nekym ve vztahu, jen bez toho fyzicna...

noo tot moje predstaveni, mejte se vsichni kraasne !! <3
L e x i
Odpovědět
#2
Vitaj a cíť sa tu dobre. Je tu toho veľa na čítanie a poznávanie, ale očividne ty máš v tom čo si jasno a to je dobre. Ale isto si tu niečo zaujímavé tiež nájdeš. Pekný deň.
Odpovědět
#3
Vítej :) je zajímavé číst jaký kdo je a co se komu líbí a nelíbí :) pro mě fyzický dotyk je důležitý (v jakékoli formě) ať už je to obyčejné objetí :) je to taky můj jazyk lásky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex