Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie
#34
(07. 08. 2024, 14:37:08)Sosna Napsal(a): A jak se jmenuje ta politická strana, v níž jsi? Jakou funkci tam zastáváš?

Tak to případně oslovím někoho, kdo není tak útočný jako ty. Proč by mé otázky měly být útočné? Když někdo dělá rozhovor, má to být v rámci novinářské etiky, v souladu s novinářským kodexem. Já otázky pokládám slušně a i mí respondenti odpovídají slušně. Otázky předem nedávám (což ale neznamená, že to nemohu případně udělat, ale zatím to nebylo potřeba), ale jsem dost benevolentní, co se týká autorizace.

Jsem člen parlamentní strany, a místopředseda jedné části Prahy. Fakt nemíním, tady na fóru, zveřejňovat tyhle osobní detaily. 
Já už mám za sebou tak tucet různých rozhovorů, většinou kvůli mé práci... takže myslím že mám o dost větší zkušenost než ty. Vyptávali se mě chytří lidé, avšak i idioti a prolhanci, co pak v článcích přizpůsobovali fakta podle představ chlebodárců... A nejsem si tedy jistý kam tě zařadit, protože lidi z LGBTQ nepovažuji za nestranné, spíš za zmrdečky a vymyté hlavy. 

A to že jsi ,,dost benevolentní" co se týče autorizace, znamená co?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie - od ad-diskusni-forum-evr - 07. 08. 2024, 17:43:20

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4794 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5445 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 6062 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 16 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex