Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie
#32
(07. 08. 2024, 12:10:22)Sosna Napsal(a): Do LGBT komunity občas zajdu na pokec s trans lidmi, to je vše. Nejsem nějaký registrovaný člen nebo tak něco. A chápu, že te štvou dotace, ale myslím, že jsi moc upjatý proti LGBT komunitě. Nesere te třeba vládni plýtvání penězi? Nebo myslíš, že LGBT komunita je jediná organizace, která čerpá dotační prostředky? Co třeba korupce politiků? Ta ti nevadí? Nebo že je všechno drahé.

Ono by to asi chtělo, aby někdo udělal rozhovor s tebou, viď? Můžu se do toho pustit?

Já se v politice angažuju, takže jenom nenadávám v hospodě, a pak jdu volit gaunera kterého neznám. Ale to je hodně složité téma a nemá s asexualitou nic společného... 
To ti tvoji kámoši spojují sex s politikou, a tam vidím obrovské problémy. A navíc jsou díky různým neziskovkám přisátí na cecku kudy tečou peníze z daní lidí který ta jejich aktivita je docela vzdálená. Naše strana chce veškeré financování politickým neziskovkám podrobit podrobnému přezkoumání, účinným kontrolám, a zrušit jim financování z daní poctivých pracujících. Ať si peníze na svoji činnost vyděláte sami. To najednou bude peněz pro potřebné... :)
Kdyby nebylo dotací, nebyla by ani ta vaše aktivistická organizace. Vím o to dost, byl jsem například mezi lidmi, co ty tvé soudruhy dostávali z Kliniky.
A tam tekly fakt velký prachy, za to vypisování fiktivních a absolutně nesmyslných programů. Statisíce na kurzy háčkování pro bezdomovce, učení se romštiny, nebo mongolského folkloru. Kurzy na které nikdo nechodil, a my je platili. 
A toho by bylo...

A rozhovor se mnou? No, já jsem trošku angažovaný v politice, mám i jakousi funkci,  a tam existují jistá stranická pravidla a další zásady. 
...pokud by to bylo o kumštu,  to snad i jo... Takových rozhovorů jsem několik udělal, a někdy i ,,hustčích" :) ... Ale každopádně, protože znám překotnost tvých myšlenek, bych musel nejdříve znát otázky, aby to bylo konzistentní a ne jen trapně útočné, a já se pak jenom vysmíval vaší neobolševické ideologii a desítkám ubrečených fluidních pohlaví.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie - od ad-diskusni-forum-evr - 07. 08. 2024, 12:46:34

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4794 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5445 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 6062 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 14 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex