Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie
#27
Adevr: Jenže sexuální praktiky provozují i někteří asexuálové. Např. proto, aby neztratili partnera*partnerku, nebo aby měli dítě atd. I asexál přece může být hrdý na sex, ostatně bez této činnosti by tu nikdo nebyl, nebyli by noví lidé.

To, že jsem nikdy neměl koitus, je vlastní rozhodnutí. Nabídek byla fůra, zájem z mé strany nulový. Proč? Překvapivě, jsem asexuál a koitus mě neláká, naopak se mi hnusí. Jsem tak stoprocentní asexuál, že nemasturbuju a nesexuju.

Co se týče respondentky, také pro mě není snadné chápat často měnící se intenzitu sexuální touhy, kterou by asexuál mít neměl, ale Barbie sama přece řekla, že si neumí představit, jaké to je chtít mít sex, a že zná zajímavější aktivity než mít sex, něco v tomhle smyslu.

Marteza: Tak tohle nemá cenu ani komentovat, celé úplně mimo. Kdyby v tvé odpovědi byly třeba „jen“ tři bláboly, ještě by asi stálo za to na ně reagovat, ale tohle nic jiného než bláboly neobsahuje a odpovídat na to by byla jen ztráta času, nikam nevedoucí.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie - od So-diskusni-forum-sna - 06. 08. 2024, 01:24:57

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4794 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5445 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 6062 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 14 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex