Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie
#24
(05. 08. 2024, 04:17:53)Sosna Napsal(a): Marteza: Když někdo postupuje tranzici, tak, světe div se, změní rod! Překvapený 

A proč by nemohl někdo, kdo není vždy asexuální, ale mění se to u něho (ano, též se mi tento stav hůře chápe, ale respektuji, že to má někdo jinak), mít svou specifickou škatulku? Proč se furt někdo má potřebu vrtat v ostatních lidech a strkat nos do jejich soukromých záležitostí? Proč urážet dobrého člověka, který prostě sice není stoprocentní asexuál, ale ani klasický sexuál? Proč toho člověka prostě nenecháš na pokoji? Mimochodem, to vlákno, kde byla Barbie odmítnuta, jsem tu ještě našel. Je patrné, že ty nejnegativnější komentáře byly Kexíkem odstraněny. A je prostě smutné, že ve vlastních řadách byla Barbie slovně napadena a vrbu si musela hledat někde jinde... Pro ni bylo nalezení konkrétního slova pro její stav úlevou, pochop to! Spoustě lidí pomůže, když najdou svou identitu. Jako třeba my všichni na tomto fóru asexualitu. 

Rozhovor o asexualitě je nejlepší dělat přímo s asexuálem. Toho se daný stav osobně týká, přímo on sám může popsat své zkušenosti a pocity.

V perexu není, že téma popularizuje na táborech. Stojí tam, že tak činí na skautských akcích.

K testosteronu: Tak netajil ses tím, že pohrdáš biologickými ženami toužícími brát téčko. V aktuální diskusi jsem tě přistihl při překrucování faktů, proto jsem vyslovil podezření, že tak možná činíš i jinde než jen v tomto vlákně. Že pravděpodobně ohýbáš i to, co si přečteš o testosteronu v odborných článcích.

Adevr: V tvém pojetí by na Pride nesměli patřit ani transsexuálové. Už to samotné slovíčko je zavádějící, neboť se sexem nemá nic společného. Trans člověk může být sexuální, ale klidně i asexuální. Já jsem asexuál a transgender, to se nevylučuje. Nebo co taková asexuální lesba či asexuální gay? Lidé, kteří třeba hledají vztah se stejným pohlavím, ale bez sexu? Když je někdo gay nebo lesba, neznamená to přece automaticky, že chtějí mít sex. Ano, většina lidí ho mít chce, ale pár výjimek se najde. Do trans komunity patří i nebinární lidé – i mezi nimi ovšem mohou být asexuálové, stejně jako u intersex lidí, byť patří k menšinám, a ve společnosti jich tedy mnoho není. Když má někdo mužské i ženské pohlavní orgány, neznamená to automaticky, že je chce používat k sexu... Gender není sex a pohlavní orgány o koitu také nic nevypovídají. Já na Pride nakonec nepůjdu, mám v plánu něco mnohem lepšího.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie - od So-diskusni-forum-sna - 05. 08. 2024, 04:37:07

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4794 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5445 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 6062 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 11 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex