Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie
#22
(13. 07. 2024, 14:11:22)Ralfeek Napsal(a): ja myslím, že pride je oslava rôznorodosti života a tak tam asexuáli patria a mali tam byť, nie je to len o sexe. Každý tam vidí to čo tam chce vidieť.

Oslavou života ja podle mne každoroční jarní otevírání studánek a oslavou jeho různorodnosti třeba návštěva ZOO. Nikoliv tato vřava.
V roce 2019 jsem na Pride narazil ve francouzském Montpellier a pak říkám recepční v hotelu: "Vy tady máte nějaký techno festival?"
Já myslím, že oslava čehokoliv má být decentní a vážná. Spíš takové tiché melancholické připomenutí.
A nejlepší vůbec je něco oslavovat prací!

Pro Egrettu: Diskuse jsou od toho, aby se lidé střetávali argumenty, aby se v mezích normy hádali a propírali své argumenty. Diskuse nejsou od toho, aby se lidé nutně shodli, ale od toho, aby si "provětrali" svoje názory. Občas se někdo dopustí nějaké podpásovky, budiž, jako bumerang se mu to později vrátí, ale dokud se fyzicky neřežou, tak je to v pořádku.

pro adevra:  Aktivistický záchod s jiným nickem zase vybublal.... Tak nad touhle větou jsem se smál snad půl minuty, nevím, nakolik je trefná, ale je geniální.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie - od mar-diskusni-forum-teza - 30. 07. 2024, 20:35:05

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4794 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5445 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 6062 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 16 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex