Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie
#17
Sosna se změnila na chlapa? V první chvíli jsem si myslel že to někdo napsal za ní.
Ale k věci: Co tady vykládáš o stoprocentní asexualitě? O nějaké čisté asexualitě? Já jen tvrdím, že asexuál je asexuál i bez těch různých předpon, které ho mají blíže definovat, ale jen přinášejí zmatek. Jestli je někdo xyzový asexuál, nebo abcový asexuál je přece jedno. Je asexuál a konec, dalšího třídění netřeba. Nebo má snad někdo zapotřebí asexuály třídit do tříd a poddruhů jako živočišnou říši? Na kmeny, podkmeny, třídy a podtřídy? Příznivců kvalifikace (kádrování) asexuálů narůstá geometrickou řadou, bohužel, myslím.

Co se týče polyamorie: Máš pravdu sdělení nebylo, že je nejlepším řešením, ale je funkčním řešením. Že téma popularizuje na skautský táborech je ovšem hned na začátku, mimo rozhovor samotný (tedy je to vlastně sdělení Surikaty), ale ona sama pak zmiňuje své vystoupení na skautském korbu.

Ovšem docela by mne zajímalo, co si mám představit pod termínem skeptický k testosteronu?

Též právo vyjádřit názor jsem jí neubíral, pouze jsem svojí kritikou reagoval  na to, že v rozhovoru není nic nového, nic, čím by vybočil z řady a zaujal. Článek jsem přečetl celý a vytáhl jsem z něj pár myšlenek a napsal jsem že za kompletní rozbor nestojí, protože je to "vylouhovaný čaj".

Nesdílím Julianino nadšní nad článkem. Jen více takových rozhovorů, plných vědomostí(?) poskládaných bez ladu a skladu. Vždyť to je přeci ten pravý způsob jak informovat veřejnost. Pokud, má to být rozhovor s autoritou, ne s nějakým Barbiem (viz. níže).

A hlavně hodně tlačit na pilu v průvodu Pride. Platí přeci, že čím víc něco ostatním vnucuješ a vykřikuješ to před nimi, tím většího nadšení pro věc u nich dosáhneš. Bez hlasitého provolávání slávy asexualitě si asexualita respekt nezíská. A o to přeci jde. Tedy některým zjevně.

P.S. Barbie není je panenka. Je tu taky Klaus Barbie, nácek, SSák a gestapák, "Lyonský řezník".
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie - od mar-diskusni-forum-teza - 06. 07. 2024, 15:09:22

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4794 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5445 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 6062 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 12 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex