Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie
#16
To Sosna.

Já na Prague Pride byl, a tak mohu s absolutní jistotou tvrdit, že jde o oslavu sexu, potažmo sexuální jinakosti.
A transgender lidé tu potřebu sexu mají, a tak, Sosno, nemíchej jabka s hruškama. Běž si tam, klidně, jako transgender, ale nemávej vlajkou asexuálů, nemluv za nás, protože nás tím taháš mezi prcíře, a to nejsme. Kdysi jsi měla podobný názor...

Pocitově OK, taky jsem se tam byl podívat... jako doprovod jednoho kamaráda režiséra, co zvažoval nějakou práci na tohle téma, ale nikdy bych tam za asexuály nevystoupil. To by bylo pokřivení fakt. LGBTQWIK oslavuje sex, my ho neoslavujeme. Tak si tu pseudo-logiku o tom, že bychom mezi šukálisty měli patřit, nech.
Jen proto že ty se, teď, cítíš jako chlap , má být najednou všechno jinak? To vážně?

U Surikaty jsem se spletl, nevěděl jsem že je to paní, myslel jsem že je to nějaký buclatý, zženštilý typoň. Tak třeba to zkreslila ta fotka.

A ten článek fakt osvěta není, beru ho za účelovou manipulaci..., už jen proto, že tak holduje levičáckému sexuálnímu aktivismu, a cpe tam celou naši komunitu, která je pravým opakem.

A ohledně sexu, a to velmi brzkého, ve skautu ... jak už jsem psal, mám tyto informace od lidí co tím prošli. A já jím zcela věřím. No, a můj názor se dá podpořit i mnoha skandály ve světě, a zrovna běží na Netflixu dokument o zneužívání skautů v USA.
Takže ono na tom, Sosno, něco bude. Ne že ne.

Tak nic ve zlým, tedy pokud nás přestaneš tahat mezi ty své nové kamarády, co, holt, asexuálové nejsou, a za svůj aktivismus a hlásání zvráceností si dokonce nechávají platit, a vysávají díky dotacím naše daně.
Pokud ses v tom našla, tak je to tvoje věc, buď sama za sebe.. , ale nešpiň ostatní lidi z tohoto fóra, ty co sex nepřitahuje, a nemají potřebu nad ním juchat, a ještě si za to nechat platit. Jako ty kurvy.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie - od ad-diskusni-forum-evr - 02. 07. 2024, 12:46:06

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4794 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5445 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 6062 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 15 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex