Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie
#12
Musím s martezou souhlasit, a raději jsem si tu Barbie, prolustroval.
Tak jako Barbie fakt nevypadá, buď si tu přezdívku dala sama, a nebo se tam projevil skautský sarkasmus při udělování přezdívek. Tak před několika lety hledala na sítích rady co dělat, neboť se zamilovala. Takže kdoví co je ta paní zač, ale každopádně se fotí s rouškama, ukrajinskýma vlaječkama, takže aktivismus je jí, očividně, velmi blízký.

A dál, já si i totiž nejdřív, podle fotky u článku myslel, že to celé napsal nějaký pán poněkud při těle, a už jen skautská přezdívka ,,Surikata" mi u toho buřtíka připadla, velmi, na skauty, ironická.
Ale pak jsem se podíval, a ona to žena. Surikata vyzpovídala Barbie.
Tak nevím, možná nějaký problematický vztah mezi autorkou a objektem reportáže? Nějaké jiskření v družině? Setkání na umývárně?
Každopádně... skauti. No, to fakt není žádná asexuální organizace, znám pár lidí, kdo jím prošel, a no... raději nebudu pokračovat, aby se můj text nestal zájmovým pro pedofily.
Takže už jen proto je to hodně divný, nepřesvědčivý, článek, splácávající páté přes deváté, vůbec nejde do hloubky a je poplatný aktivistickým organizacím.

Prostě zase jednou levicový výtrus.
Ale takových tu bylo, a ještě bude, a já mám alespoň materiál na hraní si s pitomečky. Super prokrastinace.

Jediné co mě mrzí, je překvapivá angažovanosr Sosny, protože u ní jsem dříve vždycky četl docela zdravé názory. Sice někdy kontraverzní , ale jádro to mělo. Vždy když jsem v přírodě zahlédl borovici, tedy ztepilou sosnu, hned jsem si vzpomněl na tu naši divošku, nebo divocha... Tohle je ale pro mne velké sosní zklamání.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie - od ad-diskusni-forum-evr - 24. 06. 2024, 12:42:23

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4794 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5445 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 6062 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex