Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie
#11
(21. 06. 2024, 19:20:53)adevr Napsal(a): To Juliana.

V pohodě, já chápu jak to myslíš... Navíc nemám problém s lidmi, co mají nějakou sexuální odchylku. Myslím že vzájemný respekt je v tomto zcela zásadní a určující celkové vnímání. Což však u LGBTQ aktivistů nevidím, a už jen ta vehementní, několikaletá snaha nás zprznit pod svou sex preferující a oslavující organizaci, je jakéhokoli respektu k nám asexuálům zcela prosta , tedy mizivá.
Ale i tak si myslím,  že ty příčetné sexuály, jak píšeš, najdu drtivou většinou mimo aktivistické LGBTQ organizace a průvody.

A je asexuál nadšeně hýkající v Pride průvodu skutečně asexuál? Asexuál nemá zapotřebí si vymiňovat nějaká práva a uznání. Proč a o jaká by stál? A řeči o tom, že když se o asexualitě otevřeně mluví, je to pozitivní osvěta, neberu. 

Co se týče článku jako takového:
Zase nám tam nějaká Barbie (směšné, vždyť Barbie je přece ztělesněním heterosexuality v panenkové podobě) natahala spoustu termínů, že prý je více typů asexuality a pro každý je hned termín. Aby se nikdo necítil dotčený, že se na něj nedostalo. Aby se mohl zařadit i ten, kdo tam nepatří.
Nejlepší řešení je podle ní polyamorie. V tomto bodě si dokonce protiřečí, když propaguje polyamorii a zároveň řekne, že ve vztahu nejde jen o sex.
To její propagování a popularizování (na skautských táborech - co by na to řekl Foglar?) mi připomíná náborovou akci, nebo třeba taky letákovou akci na slevy v supermarketu. Propagace a popularizace povede, podle mého názoru, jen k mystifikaci a zmatenosti těch, kteří asexuálové nejsou, ale mají pocit, že by mohli být. (Já sex nepotřebuji každý den jako Franta, tak to už se musím identifikovat jako asexuál. A když ta paní o tom navíc tak pěkně povídá... Ale ne, asexuál nejsem, tak třeba něcoasexuál. - Pokud, tak netypický heterosexuál)
Nejdůležitější sdělení bylo ovšem cca uprostřed rozhovoru: Svěřila jsem na internetu a "dostala jsem čočku" . To si lze vysvětlit jako je lepší o tom nemluvit, dokud se za pomoci mých přednášek nedohodneme (dokud já Vám neodprezentuji) jak je to správně a kdo nesouhlasí, má utrum, je zbloudilý přeběhlík.
Na kompletní recenzi článku nemám nervy a ani za to nestojí. Ohledně informací v něm, je to jen několikrát vylouhovaný čaj.
Barbie sama nejspíš asexuálka bude, ale ty profesorské řeči by si mohla odpustit.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie - od mar-diskusni-forum-teza - 22. 06. 2024, 19:03:15

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4794 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5445 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 6062 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 10 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex