Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie
#4
(16. 06. 2024, 23:51:18)Sosna Napsal(a):
(16. 06. 2024, 23:01:31)adevr Napsal(a):
(16. 06. 2024, 21:40:03)Sosna Napsal(a): Zkrácený rozhovor, který vyšel tiskem:  Roverský kmen č. 135 – červen 2024 – Hledání vlastních duševních a fyzických hranic a možností (červen 2024) (skaut.cz) – str. 48–49

Celý rozhovor:  Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie – Časopis Roverský kmen (skauting.cz)

Zase další nedostatečný člověk který tahá asexualitu mezi sexuální úchylky a odchylky. 
Asexualita se sexem nemá nic společného, tak si ten svůj aktivismus nacpěte tam kam vám slunce nesvítí.
Fakt nepochopím že by takhle mohl uvažovat skutečný asexuál. Spíš to vidím na nějakého týpka s poruchou, co by si rád vrznul, nebo vrzla ale nikdo ho, jí, nechce a tak je aktivistický asexuál, a hledá si podobné mezi levičáckým a dotačním  panoptikem LGBTQÍÍ +-*
Nesouhlasím. Respondentku znám. Není to nedostatečný člověk, ani týpek s poruchou, co by si rád vrznul. Četl jsi pozorně? Respondentka jasně říká, že si neumí představit, jaké je to chtít mít sex. A co se týče asexuality v LGBTQIA+ komunitě, tak osobně jsem rád, že jsme vidět. Žádný sexuolog, s nímž jsem mluvil, neměl s asexualitou problém. Je dobře, že jsme na očích, jsme menšina a ano, neprovozujeme sex, ale asexualita je menšinová sexuální orientace a LGBT komunita zastřešuje všechny genderové či sexuální menšiny. To samé platí o trans lidech – do LGBT komunity patří, ale neznamená to přece, že chtějí mít sex... Např. já jsem transgender a zároveň asexuál. A vlastně není nic špatného se v rámci komunity sejít. Dále chci říct, že pokud má někdo jinou než většinovou pohlavní identitu nebo sexuální orientaci, není to přece to jediné, co účastí na průvodech a podobně chce s ostatními sdílet. Jsou to lidé jako všichni ostatní, řešící stejné věci jako všichni, s dobrými i špatnými vlastnostmi, zpravidla toužící po lásce, dětech a vlastní rodině... chodící do práce a platící daně... Prostě i když jsem asexuál, tak se prostě nebudu obouvat do sexuálů.

Sosno, já toho týpka neznám, a nezajímal by mě, pokud by netahal asexualitu MEZi sexuální úchylky a odchylky, které jsou soustředěný v tom levicově aktivistickém, dotace vyžadujícím LGBZQÍÍÍ . 
Prostě je logické , když sex neprovozuješ, tak mezi ty co ho provozují, nepatříš, nebo snad jo? 

Či snad vegetariáni chodí na srazy masožravců, pejskaři na sraz milovníků koček, voliči pětižumpy mezi vlastence. muslimáci na křesťanské mše? Jo, ti poslední asi jo, ale jen aby tam vraždili... 

Takže opět... nezajímá mne sex, tak nevím proč bych měl juchat mávat asexuálním transparentem a oslavovat ho, mimo jiné spolu se zoofily, pedofily a fekalisty, kteří jsou také součástí té 72 pohlavní LGBTQÍÍK. 
Kde v tom , probůh, vidíš logiku? 

Jestli jdeš na Prag Pride oslavující sex jako transgender, tak s tím nemám problém a je mi to jedno... , ale pokud taháš asexuály, kam patřím i já, mezi prcíře, tak to mi vadí.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Časopis Roverský kmen: Asexualita je jen jedna strana spektra, říká Barbie - od ad-diskusni-forum-evr - 17. 06. 2024, 16:16:49

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4794 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5445 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Hledá se dobrovolník: Článek pro časopis LUI michal-diskusni-forum-_vecera 0 6062 26. 06. 2013, 16:24:58
Poslední příspěvek: michal-diskusni-forum-_vecera

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 22 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex