Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ta, co čekala na prince...
#6
Zdravím, Edo, vítám tu dalšího nováčka! :-)

Je vždy mrzuté slyšet, že se lidé potýkají s těmito myšlenkami zrovna teď v létě, kdy je nejkrásnější období roku... vlastně to dává ale smysl, v lidech se obvykle budí touha se seznamovat na jaře anebo začátkem léta a když o sobě vědí, že nenachází a nenachází, tím je to horší. Upřímně, řekl bych, že to mám úplně stejně z mužského pohledu. Člověk je ochoten se seznamovat a i dělá něco pro to aktivně, jenže právě jak říkáš, klíčová věc... nejprve mě musí někdo zaujmout, a to není každý druhý, ba ani každý desátý, koho potkám. Kdy mě naposledy někdo zaujal? Upřímně, loni i letos někdo ano, jenže předtím to bylo tak 7 let nic... hrozné. A pak člověk uvažuje jako ty, jestli další potkám zase za sedm let... A tak si řekneš, že to vzdáš, jenomže vzdát se je plýtvání časem, protože tě to po nějaké době zase vezme a nejspíš si řekneš, že to zkusíš znovu. A pak škoda to času, kdy jsi to vzdala...

Když jsem se sám zamýšlel, co s tím... bohužel nikdo z nás neví, kdo je pro nás ten pravý, kde a kdy ho potkáme, nejspíš chodíme na špatná místa ve špatný čas. Ale co je hlavní podmínka seznámení? Neseznámíš se, pokud nebudeš potkávat lidi. Jediné, o co se můžeš snažit, je být hodně mezi lidmi. A pak už je to opravdu o náhodě. Bohužel jak říkáš, budeš potkávat zejména lidi, kteří nebudou tvůj typ, ale nesmíš se tím nechat odradit! Víš, co chceš. Často se mluví o příliš vysokých nárocích, nicméně vzájemné sympatie jsou na prvním místě a z těch slevovat nebudeme! :-)

Jak to v sobě vyřešit, těžko radit, já osobně se snažím aktivně seznamovat ať už potkáváním anebo inzeráty a říkám, tohle je opravdu všechno, co pro to mohu udělat. Pokud najdu nebo dostanu další tip, co mohu udělat, zkusím to. A když přesto nepotkávám, snažím se dál... zkus to také, přeju hodně štěstí! :-)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Ta, co čekala na prince... - od -diskusni-forum- - 20. 07. 2023, 13:43:20
RE: Ta, co čekala na prince... - od d--diskusni-forum-kun - 24. 07. 2023, 07:42:36

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex